Przedstawiamy systemy zamków hotelowych dormakaba

Ideą przyświecającą naszemu podejściu do projektowania rozwiązań dla branży hotelarskiej jest stworzenie kompleksowego systemu, który zapewnia jednocześnie wysoki poziom kontroli, bezpieczeństwa i wydajności. Zajmujemy się wszystkimi aspektami funkcjonowania hotelu, od zadbania o efektywność pracy obiektu po gwarancję satysfakcji gości i ograniczenie kosztów. Motywem łączącym wszystkie te płaszczyzny jest technologia. Współczesny podróżny w znacznym stopniu polega na urządzeniach mobilnych oraz oczekuje spersonalizowanego podejścia uwzględniającego jego indywidualne potrzeby. Rozwój elektronicznych zamków hotelowych Saflok i Ilco ukształtował je zgodnie z tempem życia wymagających gości oraz najnowszymi trendami branży hotelarskiej. Wszystkie nasze produkty są projektowane, produkowane, instalowane i testowane zgodnie z wymogami. Linie produkcyjne układów scalonych naszych zamków podlegają szczegółowemu nadzorowi inżynierów dormakaba w celu zapewnienia najwyższej możliwej jakości. W efekcie w naszych rozwiązaniach stosujemy technologie łączące w sobie bezpieczeństwo z wygodą obsługi.

Partner godny zaufania.

Systemy zamków hotelowych dormakaba zarządzają dostępem w sposób inteligentny i bezpieczny na całym świecie. 

Już od ponad 150 lat dormakaba dąży do tworzenia unikalnych rozwiązań łączących maksymalny poziom bezpieczeństwa z praktyczną funkcjonalnością.

Rozwój firmy napędza jej innowacyjność oraz gotowość do trafnego reagowania na zapotrzebowanie rynku na systemy zamków hotelowych spełniające wymagania klientów na polu zabezpieczeń, niezawodności, organizacyjnej wydajności i wygody.

Posiadając ponad 16000 pracowników na całym świecie i 450 zarejestrowanych patentów w 50 krajach, jesteśmy jednym z trzech głównych producentów zintegrowanych rozwiązań z branży security.

W przyszłości planujemy nadal wyznaczać standardy w dziedzinie rozwoju nowych technologii i innowacyjnych produktów dopasowanych do wciąż rosnących potrzeb naszych klientów, aby uczynić zarządzanie dostępem inteligentnym i bezpiecznym.